Kalite   Hizmet   Güven  
  Dökümlerimiz kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz lütfen. Daha güvenli daha iyi hizmet almak için lütfen bizi arayınız.
           
     Hakkımızda        
           
.

Döküm alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen döküm sektöründe imalatını yaptığımız ürünlere duyulan ihtiyaca kalitesmizle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

İmalatımız; Döküm otomotiv parçalar, Döküm değirmen makinası parçaları, Döküm makina parçaları, döküm fırın makina parçaları, döküm tarım makinası parçaları ve diğer döküm ürün ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Kuruluşundan günümüze kadar geçen zaman içinde, verdiği kaliteli hizmet ve üretim sonundaki her türlü desteğiyle müşterilerinin her zaman yanında olmayı kendine düstur edinmiştir. Gelişen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Sağlık Döküm, bugün daha da güçlü olarak faaliyet alanının lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir.

Misyon ; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

Vizyon; Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürünleri, güvenilirliği, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörde ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

     

Copyright © Sağlık Döküm